KATEGORİLER
ÖZEL GÜNLERE ÖZEL

PIRLANTA OKULU
Anasayfa > Garanti, İade ve Değişim >

Garanti, İade ve Değişimİade Koşulları;


giya.com.tr sitesinden satın almış olduğunuz ürünü yedi(7) gün içersinde GİYA müşteri hizmetleri ile temasa geçerek iade edebilirsiniz. 

Satın almış olduğunuz ürünü sadece teslim aldığınız hali ile geri iade edebilirsiniz. Deforme olmuş ürünler iade alınmaz. Ürün uzmanlarımız tarafından incelendikten sonra iade işlemi başlatılır. Kişiye özel yapılan ürünler; parmağınıza göre ölçüsü yapılan yüzükler,  üzerinde özel yazılar yazılmış ürünler geri iade alınmaz. Ürünün sertifikası ve faturası ürün ile birlikte iade edilmelidir aksi taktirde ürün iade alınmaz.
 
Müşteri satın almış olduğu ürünü iade etmesi veya alışverişten vazgeçmesi durumunda iade tarafımıza ulaştıktan on(10) gün içersinde ürünün bedeli banka komisyonları düşüldükten sonra iade eldir.Garanti Koşulları;


Tüm ürünlerimiz El işi  olmasından dolayı aynı ürün için pırlanta ve altın ağırlığı %3 oranında faklılık göstereblir.
www.giya.com.tr  sitesinde satışa sunulan tüm ürünler sertifikalıdır. GİYA garantisi altındadır. Bu süre içersinde satın aldığınız ürünün tamir ve bakımı tarafımızdan ücretsiz yapılmaktadır. 

giya.com.tr sitesinden satın almış olduğunuz ürüne GİYA dışında üçüncü bir kişi veya firma tamir ya da bakım amaçlı müdahale etmesi durumunda ürün garanti kapsamı dışına çıkar. 

Uygunsuz saklama koşullarından dolayı deforme olmuş, dışarıdan darbe görmüş veya herhangi bir kimyasal maddeyle teması sonucu deforme olmuş ürünler GİYA garanti kapsamı dışında değerlendirilir.

 

Değişim Koşulları;


·        www.giya.com.tr' den satın alacağınız ürünler zaman kavramı olmaksızın , satın almış oduğunuz fiyattan, siz değerli müsterilerine değişim imkanı sunmaktadır. Satın almış olduğunuz fiyattan değişim imkanı sadece GİYA müşterilerine verilmiş özel bir haktır.

 

AYIN ÜRÜNÜ
Pırlanta Yakut Yüzük
WY9010003
Pırlanta Yakut Yüzük

5.340,00 TL
3.740,00 TL


GİYA KART
SERTİFİKA VE AMBALAJ